| iulia_7645 a întrebat:

Ati auzit "born this way" al lui lady gaga, ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Esm a răspuns:

Imi place, dar nu e foarte reusitawinking [poate o sa aiba un videoclip mai iesit din comunlaughinglaughing]big grin

| Moonster a răspuns:

Mia imi place la fel si video, si cred ca a costat o gramada de bani asa ca,,, imi place

| Dean1996 a răspuns:

Mă mie-mi place melodia,mi se pare reușită,m-așteptam la un video ieșit din comun,adică mie mi se pare bizar videoclipul piesei,fara legatură, dar show-ul contează, mai bine așa decât să stea statuie pe scenălaughing