| DeNnySsAa a întrebat:

Ati auzit ca actrita si cantareata Whitney Houston a murit inecata in cada? Ce parere aveti despre aceasta oribila veste? Care a fost melodia voastra preferata de-a ei? RIP sad

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Ok deci stateam cu mama de vorba azi si am auzit stirea asta si m`a cam intristat. Nu eram cine stie ce fana insa era o cantareata desavarsita. Am inteles si faptul ca suferise din cauza dependentei de droguri si chiar isi pierduse vocea. Insa ea inca detine recordul pentru 7 albume consecutive premiate cu disul de platina. Ia intrecut chiar si pe Beatles, sper ca asa se scrielaughing, daca am gresit va rog sa ma scuzatilaughing! Un lucru minunat, o felicit si imi pare rau ca a murit, dar Dumnezeu stie de a facut`o! Nu eram o fana infocata insa mi-a placut melodia ei " I Will Always Love You". Condoleante pentru familia si fanii ei! happy

2 răspunsuri:
| Eallscriellca a răspuns:

Hello! Deci in ultimii ani au plecat multi artisti. Azi dimineata cand ma uitam la stiri si am auzit vestea am inceput sa plang era si este o persoana remarcabila doar prin nume. Stiu ca are o fata destul de marisoara. Am multe melodii preferate de ale ei. pot spune ca "i'm every woman" e preferata mea, pe cand a inregistrat piesa era insarcinata nici nu-mi dadeam seama. Ceau! Ceau!