| RyGoLeTa a întrebat:

Ati auzit ca in luna august o sa fie inaugurarea stadionului Lia Manoliu din Bucuresti si ca primarul Sorin Opresc{al capitalei}vrea so aduka pe Miley Cyrus o mai aduce sau nu? daca da dati-timi un link cam cat ar costa biletele adica de unde sa le iau. fundita si vot inteligent! Va pup.Multumesc antizipat!

Răspuns Câştigător
| claudiuxs a răspuns:

Ia analizeazale backwards adica fiecare unda sonora este cantata coada-cap, analizeaza cateva melodii sa vezi, cum ar fi party in usa, sau simbolistica gesturilor

3 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Nu o sa vina Miley aiciwinking Cel putin nu anul asta.

| RyGoLeTa explică:

Nu ti dau fundita,pentru ca cantecele lui miley nu sunt satanice, doar ca de dumnezeu ai avut dreptate, dar cred ca tu vezi altfel lucrurile.

| claudiuxs a răspuns:

Cate tampenii contine lumea asta, tu ai analizat melodiile lui miley?, daca nu, te-as sfatui sa o faci, sa vezi ce contin aceste"melodii", ce metode satanice au astia sa-ti bace chestii in cap fara sa stii, ia nu mai fi pasionat de toate tampeniile, ca unul este Dumnezeu, si numai in Acela sa crezi.