| Petr43Bzroz a întrebat:

Ati observat ca mai multi artisti cunoscuti folosesc cuvantul GIE cand fac rap? Exemple sunt Tinnie Tempah si Bonfunk dar mai sunt si alti. Stie cineva ce inseamna GIE?

Răspuns Câştigător
| MiK3L a răspuns:

Nu este GIE ci Gieh dare e un fel de derivare de la Yeah. happy

2 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Sunt simple interjecții cu uz estetic pe calea undelor sonore, cu scopul de a-ți gâdila latura artistică absentă.
Peace, ma nigga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi suna mai degraba a "yeeeah". E o interjectie mai dura, pur si simplu.