| YesterdayHotel a întrebat:

Aveam un colaj "Hip Hop Greu De Difuzat" unde erau mai multe melodii din acelasi album "Codu Penal - Hip Hop Greu De Difuzat" plus cateva piese Anonim (Guess Who) si multe altele, stiu ca am descarcat colajul de pe Fisierulmeu, dar cum nu mai exista, as dori sa stiu daca cineva stie unde mai pot gasi sau daca cineva are acest colaj... multumesc

1 răspuns:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Nu vad anonim sau guess who dar aici gasesti cateva
https://www.youtube.com/playlist?list=PL3Qinl1KrePALY_GjfhzOWVWBBjxfsWwW