| Bibuşca a întrebat:

Aveti idee cum gasesc toata melodia asta: http://www.youtube.com/watch?v=VEQpywxz2ic&feature=relmf u sau daca e un cover spuneti-mi cine o canta si unde s-o gasesc melodia integrala.

Răspuns Câştigător
| WikiWikiBOY a răspuns:

Melodia asta a fost creata/facuta de cei care au produs filmul... aparent poate nu a fost incarcata pe internet sub forma de downloadbig grin Funda?

1 răspuns:
| WikiWikiBOY a răspuns:

Bya... am gasit un site dar nu stiu daca este cel bun. are mai multe melodii
h t t p : / / w w w. y z o. r o / s e a r c h / m p 3 / 1 / P a r i u - C u - V i a t a. h t m l
P.S.-scrie totul impreunat