| Anlandru a întrebat:

B. U. G. Mafia - Fara Cuvinte (feat. Loredana) (Videoclip Oficial) HD - http://www.youtube.com/watch?v=3NaQDR_JnQo

4 răspunsuri:
| NoGames a răspuns:

Foarte frumoasa si adevarata piesa. Intr-adevar asta e Romania in care traim, putin dramatizata in video, totusi thinking
Mda...gasesti din cand in cant si unele melodii care sa merite ascultate (in romana)...alt exemplu foarte bum ar fi tipul caruia i-ai "imprumutat" tu numele si pozahee hee

| AlQaeda a răspuns:

Foarte adevarata piesa...din pacate...

| pickles a răspuns:

Super piesa si fffffffffffoarte reala

| Eusieu_4002 a răspuns:

Super piesa