| CocoAreNume a întrebat:

A auzit cineva de revista Kerrang? In special cei care asculta muzica rock si toate subgenurile acestui stil. E o petite pe,, www.petitiionline.ro" si se numeste,, Vrem KERRANG! In Romania! ", petitia nu este a mea dar si eu vreauu neaparat revista asta. Nu am mai folosit TPU pana acum...e uimitor... si nu stiu daca s.au mai cerut din astea aici, daca nu, imi cer scuze.

1 răspuns:
| AnotherNimrod a răspuns:

Nu pot intra...Imi zice: ''Serverul de la www.petitiionline.ro%27%27 nu poate fi găsit, deoarece căutarea DNS nu a reușit. DNS este serviciul de rețea care translatează numele unui site în adresa sa de internet. Această eroare este cel mai adesea cauzată de lipsa unei conexiuni la internet sau de o rețea greșit configurată. Aceasta poate fi, de asemenea, cauzată de un server DNS care nu răspunde sau de un firewall care împiedică Google Chrome să acceseze rețeaua.'' Stiu revista, in special fiindca publica articole despre Black Veil Brides. Dar daca nu pot intra, n-am cum sa te ajut. Scuze.