| Alyn13 a întrebat:

Am 16 ani si am niste vise cu muzica dar pentru astea trebuie sa invat engleza dar nu pot sa o pricep. Puteti sa-mi spuneti cum pot sa o invat mai repede.

P. S am incercat sa vorbesc cu altcineva in engleza dar nu prea imi intra in minte. Puteti sa ma ajutati? Fara meditatii numi plac.

3 răspunsuri:
| belieber4ever a răspuns:

Pai nu stiu fa cursuri de engleza ia-ti carti si fa meditatie singur in fiecare zi exerseaza eu am 12 si stiu sa vb ca matusa mea din america de 36 de ani SPER SA TE AJUT MULT NOROC!

| D0zzz a răspuns:

Da. fa cursuri particulare. cumpara dvd-uri de invatat engleza fara profesor. dictionare. daca ai ambitie poti face oricewinking

| Vanessa_4462 a răspuns:

Pai presupun ca si la scl faci engleza invata de fiecare data cuvintele noi pe care ti le preda si incearca sa raspunzi mai mereu la ore si o sa inveti foarte repede.Succes!