| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit astazi o melodie si mi-a placut mult. Nu am apucat sa ascult mult din melodie deoarece era pe terminate, dar stiu ca era putin mai lenta, o voce de femeie, nu stiu daca este noua sau veche si la sfarsit spunea de mai multe ori "to the same".

Iar a doua melodie nu stiu daca ma puteti ajuta pentru ca am retinut doar versul "if i haven't your... mine" (nici el intreg) canta si o fata si un baiat (dupa voce mi s-au parut cunoscuti). Daca aveti si cea mai mica idee puteti sa mi-o comunicati. Orice raspuns imi poate fii de folos.
Daca nu am spus pana acum, stati linistiti ca dau si funda si voturi si ce vreti.
Multumesc frumos!

1 răspuns:
| Nobody_8784 a răspuns:

La prima ar putea fi Demi Lovato and Selena Gomez - One and the Same thinking happy
Iar la a doua sincer nu stiu happy