| antonius74 a întrebat:

Am auzit azi la radio un cantec si nu stiu cum se numeste. Google nu m-a prea ajutat straight face
Versurile erau ceva de genul: m-am indragostit, sunt fericit, dar am ramas in tacere. a venit un alt baiat, iar eu am ramas cu tacerea.
Era pe un ton vesel. Nu stie cumva cineva cum se numeste si/sau de cine e cantata?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| MM a răspuns:

Ai retinut ce radio era? Poate ii gasesti site-ul si cauti playlistul.

3 răspunsuri:
| antonius74 explică:

Era national fm, dar pe site-ul lor nu au decat optiunea de a asculta de pe calculator straight face

| antonius74 explică:

Din pacate, nu am microfon. oricum, nu cred ca are melodia asta, ca e mai veche si e romaneasca straight face

| dark2y a răspuns:

Poti sa incerci sa il fredonezi pe http://www.midomi.com/