| BlackEyedGirl a întrebat:

am auzit azi o melodie intr-un magazin si nu stiu cum se numeste, stiu doar ca era cantata de un baiat si in refren zicea ceva de genul "uuuh, you can see the sunrise" si vocea semana putin cu a lui Martin Solveig in melodia boys and girls, daca nu ma insel thinking Stie cineva sa imi spuna? :*

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Melodia descrisa de tine se numeste ''I Can See The Sunrise''.

| Sexosul2 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=5ehMM5Gy1lc asta o stiu atat!
Alta n-o mai stiu :D