| klarisette a întrebat:

Am auzit o melodie super la radio mai ritmata cantata de o fata. Refrenul din cate am inteles eu erau cam asa: "Ploua in sufletul mei, oooo mi-atat de greu, ploua mi-atat de dor sa te vad sa te alint si-n brate sa te simt" Va rog ajutati-ma... Imi place mult piesa!
Merci

Răspuns Câştigător
| marcelan25 a răspuns:

Eu iti propun sa suni la postul de radio unde a fost difuzata melodia, eventual daca iti aduci aminte si intre ce ore si ii intrebi. Nu cred ca nu te vor ajuta. Un amic de al meu asa a facut si a fost ajutat. Sper ca ti-am putut fi de folos. Bafta!

1 răspuns:
| cristina4love a răspuns:

Ultima ploaie-Vescan feat ligia Moldovan?thinking hmm