| NoLoveNoStress a întrebat:

Buna!
Am auzit pe radio o melodie foarte frumoasa pe care incerc sa o gasesc de mult. Are niste versuri de genul : "I wanna be love right now, now, now... I wanna be love right now, now, now..." si de acolo nu mai stiu. Dau fundita pentru cel care mi-o spune!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Aura a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vIaH35-MLsk

Mai este si varianta cu Kat De Luna.

5 răspunsuri:
| SunnyMidnight a răspuns:

Akon-right now

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Akon-Right Nowbig grin

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Cred că este Akon-Right now(na na na na).

| Karamel a răspuns:

Akon - Right Now (Na Na Na) cred ca despre asta vorbesti http://www.youtube.com/watch?v=9cXS5CzSVvc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Akon cu cat deluna. nu stiu cum se numeste... da tot ceva cu lovebig grin...