| iker03 a întrebat:

am deschis un salon de infrumusetare si vreau sa ma ajutati sa aleg un post de radio bun pentru muzica.Salonul e pe stil clasic, va rog nu imi recomandati pro fm sau kiss fm.As vrea ceva international, fara piese sau radiouri romanesti. Multumesc

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ThatsTheSpirit a răspuns:

Magic FM ar fi ok, zic eu. Uneori mai bagă şi melodii în română, dar rar. S-ar potrivi dacă zici că e un salon mai "pe stil clasic", pentru că au melodii lente, frumoase.

| KodekZ a răspuns:

Radio Trinitas laughing