| iBakemono a întrebat:

Am in PC un set de soundtrack care au un bit rate de 600-900kbps si stiam ca 320kbps era maximu'
Intrebare: Cum este posibil acel bit rate asa mare si exista un program sa maresti bit rate-ul mai mult de 320kbps la 600-900? Multumesc!

1 răspuns:
| donmichael7 a răspuns:

Poti incerca sa maresti chiar tu bit rate-ul pana la o anumita limita (probabil mult mai mare decat cea mentionata de tine) cu ajutorul programului ''FL Studio'', urmand cateva tutoriale de pe YouTube