| nosferatu a întrebat:

Exista vreun program care sa maresti rezolutia la poze format PNG?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Http://www.imageconverterplus.com/......g_jpg.html

Si dupa maresti rezolutia la poze jpg. Asta stii cum banuiesc.

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Si oricum, orice poza ai vrea s-o faci mai mare, va pierde din calitate, pentru va pixelii aia in plus nu are de unde sa-i scoata cand o redimensionezi

| OnWeed a răspuns:

Daca vrei ceva profesional cu care sa poti mari imaginea fara sa o strici iti recomand Adobe Photoshop CS2, CS3 sau CS4 si apoi sa instalezi expansion Genuine Fractals. Cu astea poti mari o imagine cu pana 300% fara sa isi piarda din calitate, l-am testat si e foarte bun. Daca ai nevoie de ajutor da-mi un mesaj privat cu ID-ul tau si vorbim acolowinking.

| daniDeeDee a răspuns:

Photofiltre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@abh nu isi pierde din calitate daca e facut cu un ap foto sau mai stiu eu ce. dar ceva de peste 2 mp. pentru ca poza la redimensionare se mareste sau se micsoreaza. dar in nici-un caz nu se adauga sau se se scad pixeli. o poti face si cu acdsee