| Djony a întrebat:

Nu stii cum sa maresti vizitatorii la video de pe youtube.era un program
cu care maresti maresti

Funda + vot

3 răspunsuri:
| Djony explică:

Eu doresc de ex un program care face multe vizitari, sunt altele care face 5000 sau 1000 de vizitatari... (doar trebuie sa pui datele de logare de pe youtube ale tale si ai vizitatori ) programu le face

| EuAli a răspuns:

Poti asta fara program, pur si simplu ai intrat pe pagina cu videoul tau si apoi acolo dai foarte multe refresh-uri(dar astepti si tu sa se incarce pagina ca nu-ti valideaza atunci vizita daca nu astepti)

| DaftPunk a răspuns:

Cucu? Park asa se numea Cucu...incearca pe google " download cucu"