| scmcristina a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cunoasteti muzica anilor 90-94.Caut o melodie din anii astia 90-94.Era o melodie instrumentala cantata de 2 fete, si au fost in top vre o 3-4 ani.O caut pentru tata, daca stie careva si ma poate ajuta ...Multumesc

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Stii macar cum aratau fetele?

| CRISS69TM a răspuns:

Depinde din ce gen face parte.In 90 era la putere eurodance-ul.Bineinteles ca era si pop,dance, raggae, rap, blues, rnb si altele.Eu am 12 gb de muzica din anii 90 selectata pe care o ascult zi de zi pentru ca in perioada aceea a fost cea mai buna muzica din toate timpurile, caci din 2000 pana in prezent si cine stie cat va mai dura, s-a facut foarte putina muzica de calitate. Daca poti da cateva detalii in plus ar fi mai o.k. Succes.

| T4zu a răspuns:

Daca ai sti sa fredonezi si ceva din ea, ar fi si mai util.