| ela245 a întrebat:

Am vazut un afis cu Lala Band la Casa de Cultura a Sindicatelor Constanta! Spunea ca vor canta pe 27 ianuarie 2013, dar nu am gasit nimic pe net despre vreun bilet! Va rof puteti sa imi spuneti si mie unde pot gasi bilete? big grin

Răspuns Câştigător
| anonymous09 a răspuns:

Au aparut doar postere. biletele vor aparea mult mai incolo, poate dupa sarbatori

2 răspunsuri:
| ela245 explică (pentru anonymous09):

Multumesc mult

| lovefriends2046 a răspuns:

Au aparut posterele, biletele vor aparea mai tarziu dar nu stiu daca e adevarat pentru ca ar fi trebuit sa anunte si pe pagina loc oficiala "Pariu cu viata" oricum daca e adevarat sa te grabesti sa iei bilete pentru ca eu am tot asteptat si cand am vazut din nou anuntul pe intrenet era sa nu mai gasesc nici un bilet VIP. Oricum eu iti propun sa mergi pentru ca se merita si iti spun din proria experienta! happy Sper ca te-am ajutat happy