| PapushaCuSciplici a întrebat:

Buna!
Vor venii in Pitesti la casa de cultura a sindicatelor Lala Band, concert si vreau sa ma duc, insa nu stiu de unde pot cumpara bilete, stiu ca mai este mult pana pe 22 aprilie laughing dar vreau sa stiu de unde pot cumpara.
Va rog frumos ajutatii-ma
Multumesc :*:*:*
Funda!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Bilete iti poti cumpara de la,, casa de cultura a sindicatelor,,

| PapushaCuSciplici explică (pentru mona):

Dar daca atunci cand ma duc eu nu mai sunt? Nu stiu ce sa fac

| mona a răspuns (pentru PapushaCuSciplici):

Pai du-te si i a bilete din timp[pretul biletului e 150 lei daca nu ma insel]

| PapushaCuSciplici explică:

Daca imi puteti spune si pretul...

| IrinaWale a răspuns:

Poti sa iti cumperi de la sala unde se organizeaza concertul sau de pe myticket happy