| Hahahahaha a întrebat:

as avea o intrebare! Am auzit de doua ori la radio o melodie lenta, cantata de o femeie, am retinut cateva versuri: " I don't know who you are ", " Tell me now how i know who you are ", cam asa este. Am cautat pe youtube si n-am gasit nimic, am cautat pe google si nimic din nou, chiar as vrea sa aflu numele piesei. Dau fundita si multumesc!

7 răspunsuri:
| deia a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Mc_s_QcEtGY

Selena Gomez - Tell me Something? :)

| AndreiD a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=LL2GGrz17qo asta? Holly Golightly's "Tell me now so I know"

| SMTHING a răspuns:

Dacă nu mă inşel cred că e asta:Anda Adam - My Love On You
http://www.youtube.com/watch?v=qb74wmZY3qE
Deşi versurile pe care le.ai scris nu prea corespund.Asta este, am cautat, dar toate idiciile mă duceau la meodia asta;)

| AndreeaDee a răspuns:

Taylor swift-tell me why?:-s

| sweetgirl_2938 a răspuns:

Este Holly Golightly's "Tell me now so I know". Asta e?

| Hahahahaha explică:

Nu, din pacate nici una nu e.

| Hahahahaha explică:

E ok, am gasit-o eu pana la urma, merci oricum! :D

Melodia e asta: http://www.youtube.com/watch?v=2N5D1l2xUB8