| ciytxtdduchvyiy999 a întrebat:

As vrea sa particip la concursul "Romanii au talent" însă mi-e teama sa le spun părinților deoarece ei considera ca nu voi trece mai departe și ca ma va râde o tara întreaga, nu prea au încredere în mine. Eu am mai participat la concursuri de muzica în trecut și am luat premii însă acum nu știu prietenii îmi spun sa merg însă părinții ma descurajează, ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Anonimata345 a răspuns:

Hey! Daca vrei sa participi trebuie să ai mai întâi ce sa prezinți pe acea scena pentru ca acolo nu merge oricine... Poti sa încerci sa îi convingi pe părinții tăi, căci doar o sa fie o încercare happy... pana la urma nu se știe dacă vei putea trece, sau nu?‍♀️. Dacă în trecut ai luat premii la muzică și sunt bune, iar prietenii te încurajează la fel ar trebui si părinții tăilaughing Cei din jurul tau consideră că ai o voce cu care ai putea trece mai departe, de aceea te si încurajează să mergi. Succes, daca o sa reușești să mergi!

1 răspuns:
| Anonima163333 a răspuns:

Salut! Știi ca înainte sa ajungi pe marea scena, vor fi niște preselecții și doar cei bunicei vor trece?
Si părinții tăi nu mi se par ok, daca nu treci, asta este, ii o încercare.