| adams a întrebat:

as vrea sa va intreb nu stie nimeni un cintec dea Selenei Gomez, insa nu ii stiu denumirea.Nu stie nimeni cum se numeste? http://www.youtube.com/watch?v=zg69v22oyAY Unde o arata pe Selena cinta ea o piesa de a sa.Cine ma poate ajuta? :( thx* ^_^

Răspuns Câştigător
| GnnAndra a răspuns:

Mandy Moore-Only Hope? E de la un film "A walk to remember" tongue. O zi buna kiss!

9 răspunsuri:
| diana a răspuns:

Salut!:-*
Prima J-Rockstar
http://www.youtube.com/watch?v=eW_IMmNB-L0

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

1) e melodia aia mandy moore - only hope cred:d nu stiu sigur
2) de la filmul acela a walk to rimemmber sau ceva de genul asta din cate stiu eu

oricum...
Succes in continuare

| Anto97 a răspuns:

Sailor Moon - I'm a Rockstar
Aceasta este melodiawinkinghappy

| Anto97 a răspuns:

Scuze...acum am vazut despre ce melodie vorbesti...big grin

| adams explică:

Thx, la toti :*!

| adams explică:

Eu am nevoie de a 2 melodie. sad si nu o gasesc.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms tuturor.:*

| iulia_4194 a răspuns:

Baga selena gomez muzica si vezi acolo

| adi_9391 a răspuns:

Scrie pe youtube selena gomez-magic ii tare mel