| iLovedYou96 a întrebat:

ati vazut cumva asta: http://www.libertatea.ro/......01638.html este cumva adevarata chestia ca justin a murit? sau este fals? va rog raspundeti-mi cat mai repede! dau funda! bye-bye!

Răspuns Câştigător
| Kalimdor99 a răspuns:

Se vede ffffoarte clar ca e fals ...eu am mai vazut faza asta cum ca a fost lovit dar nu a fost nici o bomba, asa ca stai linitita ca nu este adevarat

4 răspunsuri:
| qMisaki a răspuns:

Nu, nu are cum. S-ar fi dat prin toata planeta asta stirea daca ar fi muritt... Deci, nu, nu a murit!

| xoxoem a răspuns:

Se vede clar ca e fake 8-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fake doar faza cu explozia dar chiar sa aruncat cu ceva in el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fals! se vede clar! nu putea sa fie o bomba acolo!