| Anonim21321 a întrebat:

Buna caut o melodie hip hop pentru dans de acelasi gen si nu gasesc nimic interesant.de fapt am gasit dar nu stiu cum se cheama am ascultat-o cand dansau alta trupa de dans. melodia parea foarte tare dar pacat ca nu-i stiu numele.am pus intrebare si aici dar nu s-a gasit nimeni sa imi raspunda
Important este sa gasesc alta
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| babygirlmeli a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=KPcs0EygVdI, eu am facut dansuri si pe melodia asta am avut coregrafie :)

9 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Ce zici de asta?
http://www.youtube.com/watch?v=NiXbRBS5Z58
parerea mea e ca melodia e perfecta pentru dans;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de souluja boy crank that? happy ...pe melodia asata am dansat noi happy

| alexalex123 a răspuns:

Si eu caut

| Daani a răspuns:

Lil' john RMX-Geiles Lied Loud