| aluna_1325 a întrebat:

Bunahappy caut si eu de cateva zile pe net sa-mi dau comanda de un set de pene pentru chitara dar nu gasescsad... daca e printr-o minune sa gasesc zice ca trebuie sa am comanda de o anumita suma sa pot trimite comandasad...Ma puteti ajuta cu un site ceva de unde imi pot comanda niste pene pentru chitara fara restrictii de astea stupide? Va rog!

2 răspunsuri:
| a2 a răspuns:

Pai s`ar putea sa poti de aici http://www.mcmusic.ro/about.php
eu una mi-am luat pene direct de la magazin, dar cred ca merge si online

| catalineusx a răspuns:

As avea eu o solutie.Baga in lista ta de mess id-ul iully_86. El te va ajuta deoareceda comanda de tot feluri de obiecte de pe site-uri din strainatate. Sper sa ai noroc.Bafta! Si sa stii ca este o persoana de incredere