| scienceftw a întrebat:

Ce cantece simple (stiu doar acordurile majore si minore) pentru chitara acustica stiti? Ascult metal dar m-asi multumii si cu melodii folk sau rock. Cele mai bune melodii (+ link daca puteti) primesc funda. Multumesc.

1 răspuns:
| Gorath a răspuns:

Pădure nebună, Balada străinului, Ploaia-Cargo, Visul, Amintire cu haiduci, Knocking on a heavens door, Smells Like Teen Spirit, Dacă n-ai amintiri etc.Nu mai îmi vin în cap momentan, sunt mulţi ani de cand le-am învăţat.