| Rose1123 a întrebat:

happy
Cei care asculta Black Veil Brides il stiu cu siguranta pe Andy Biersack. As vrea sa stiu cum scoate din gat acele tipete, ca la Perfect Weapon sau Knives and Pens, de exemplu. Adica am incercat si singura si...foarte rar reusesc ceva asemanator.
Funda!
Multumesc! happy

6 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Fără talent.

| Wøodenpints a răspuns:

Aș zice că se strânge singur de ouă, dar nu cred că are așa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff... dacă şi-alea-s ţipete...

| svartirhimnar a răspuns:

Pune pe cineva să te tragă de păr/ţâţe şi să vezi ce bine îţi iese.

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Pur și simplu îți forțezi vocea. Dacă ești fată, nu prea ai șanse.

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Văd că ceilalți nu te iau prea în serios. Știu cum e, lor nu le place Black Veil Brides. Și eu am pus o întrebare asemănătoare, dar nu am primit decât un singur răspuns, care nu m-a ajutat prea mult. Și eu sunt fată și nu știu să cânt screamo. Poți căuta tutoriale pe youtube, că găsești o grămadă. Caută: "How to screamo scream". Dacă găsești un tutorial folositor, care chiar te-a ajutat, te rog mult să mă anunți și pe mine. Succes.