| cosminaelena99 a întrebat:

cei care cantati la chitara, poate ma puteti ajuta, sunt incepatoare si as vrea sa stiu cam care ar fi bataia pentru melodia Alex Hepburn-Under...adica cea de aici :):
http://www.youtube.com/watch?v=SKRUuWm5FGY

Răspuns Câştigător
| Blagandrey a răspuns:

J J SS JJ Cam asta ar fi ritmul tradus ( J=jos S=sus) el mai trebuie prelucrat vezi din viedeo ca unele batai in jos sunt jumatati... adica nu face o bataie pe toate corzile cumva bate scurt nu stiu cum sa explic. Dar in rpiuncipal cam asta ar fi ritmul J J SS J1/2 J big grin. Sper ca am ajutat si spor la zdranganit.