| adinadina216 a întrebat:

Buna cine imi poate traduce ce spune reporterul din noua melodie a lui Jason Derulo:
http://www.youtube.com/watch?v=8Ap7aJsfaXQ
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spargatorii(hotii) au intrat prin efractie inauntru-dar ceea ce nu stiau(banuiau) a fost faptul ca sotul si sotia s-ar fi putut intoarce acasa mai devreme-sotul a incercat sa-si apere sotia de arma si politia a spus ca a fost impuscat nu odata ci de 2 ori in inima.
Politia a spus(declarat) ca nu a supravietuit si ca actul sau a fost unul brav si eroicsi cel mai important-un act de iubire.