| AleXasta a întrebat:

Buna cine poate sa ma ajute sa descarc melodia aia a lui delia-dulce? mersi:*

Răspuns Câştigător
| Meli a răspuns:

Buna! Www.vid2mp3.com
E foarte bun! Trebuie sa introduci linkul de la melodie , dupaia bifeaza casuta High Quality si dupaia descarci piesa.
Sau www.video2mp3.com

Functioneaza 100%! :*
Sper ca te-am ajutat :*:*:* Bafta!

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Scrie melodia pe youyube, acceseaza linkul si intra pe www.listentoyoutube.com; copiaza linkul de la youtube si da paste pe o banda alba, apoi da dowload.ashteapta si mai da dwload. :)

| sweet_6707 a răspuns:

Du-te pe acest site si poti descarca orice melodie gratis si fara virusi :
http://fisierulmeu.ro/cautare_fisiere.html