| SlowLikeSnow a întrebat:

cine stie cum se numeste piesa din telenovela "la traicion"? multumesc:*

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| gya_8439 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YsbkD3t7y3c e asta cumva:D daca nu vezi ca trebuie sa cauti pe youtube la traicion si gasesti:D

| Night a răspuns:

Salvatore Casandro Y Paola Vargas-Que No Me Frene Una Razon, asa se numeste melodia o poti gasi pe youtube, iar daca vrei sa o descarci, o descarci cu ajutorul acestul program online: http://www.video2mp3.net/ sper ca ti-am fost de folos!