| muhuaxela a întrebat:

Cine stie pe ce site pot gasi lectii de chitara (Filmulete in romana)in care sa fie si melodii de-a lui Enrique Iglesias? Va rog!(Funda)

Răspuns Câştigător
| DedeDedycz a răspuns:

De aici invat si eu lectiile pentru chitara. (are filmulete in romana) dar nu prea gasesti melodii de a lu Enrique Iglesias pentru lectii...intai invata acordurile si apoi poti sa cant si melodiile lui Enrique Iglesias, le poti gasi pe youtube acustic.

7 răspunsuri:
| muhuaxela explică (pentru DedeDedycz):

Acordurile le stiu, pentru ca am ceva vechime.Si m-am uitat si la filmulete pe youtube dar nu prea intelg pentru ca este in engleza si vorbesc si foarte repede.straight face A, si ai uitat sa pui linkul...big grin

Răspuns utilizator avertizat
| muhuaxela explică (pentru RockinLife):

Nu.Daca tu ma intrebi asa ceva inseamna ca nu esti in tema.

Răspuns utilizator avertizat
| muhuaxela explică (pentru RockinLife):

Daca nu te intereseaza, nu mai comenta.

Răspuns utilizator avertizat