| muhuaxela a întrebat:

Cine stie pe ce site pot gasi lectii de chitara (Filmulete in romana)in care sa fie si melodii de-a lui Enrique Iglesias? Va rog!(Funda)

Răspuns Câştigător
| DedeDedycz a răspuns:

De aici invat si eu lectiile pentru chitara. (are filmulete in romana) dar nu prea gasesti melodii de a lu Enrique Iglesias pentru lectii...intai invata acordurile si apoi poti sa cant si melodiile lui Enrique Iglesias, le poti gasi pe youtube acustic.

| muhuaxela explică (pentru DedeDedycz):

Acordurile le stiu, pentru ca am ceva vechime.Si m-am uitat si la filmulete pe youtube dar nu prea intelg pentru ca este in engleza si vorbesc si foarte repede.straight face A, si ai uitat sa pui linkul...big grin

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat