| noname_1435 a întrebat:

cine stie vreun program de inregistrat sunetul din boxe(de exemplu:cinta un cintec si nul pot downloada asa ca il inregistrez in timp ce ruleaza pe boxe!)cine imi poate da un raspuns demn de o fundita?

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Dacă ai un cass deck bun poţi folosi ieşirea de linie ( audio ) din comp pentru a înregistra melodia în timp ce o asculţi. După aceea e simplu să o transformi din semnal analog în digital şi să o stochezi ca atare.

| Obsolete a răspuns:

Stiu un program dar acesta inregistreaza si ecranul se numeste easy screen recorder. Vreau funditzzzza

| Danni1990 a răspuns:

Audio Recorder for Free cel mai bun
http://www.audio-tool.net/products/audiorecorderforfree.html