| Biscuuiittee a întrebat:

Buna :d
La reclama de pe Disney Channel.
Cea cu toate filmele " Lemonade Mouth, Bafta Charlie, etc " chatterbox
Imi place foarte mult melodia din reclama, doar ca nu stiu cum se cheama.
Parca ar fi un soundtrack din Twilight, dar acum nu stiu. oh go on
Va rog frumos imi puteti spune cum se cheama melodia puppy dog eyes?
Fundita.

4 răspunsuri:
| ShoriceL43 a răspuns:

Ke$ha -Take it off?

| Ruxi_8811 a răspuns:

Asta era sigur, si eu am cautat-o, asculta refrenul si vei vedea: http://www.youtube.com/watch?v=BXpdmKELE1k

| Biscuuiittee explică:

Nu este niciuna oh go on.
Cred ca nu stiti la ce reclama ma referoh go on
E reclama cu toate filmele de vacanta " Lemonade Mouth, Fratele Lider, Clopotica " SI canta o fatawinking
Ceva gen un soundtrack din twilight oh go on.

| DJStef_1731 a răspuns:

Selena gomez shake it up, poatelaughing