| 7lrn7 a întrebat:

Buna daca vom juca fotbal sa iau mingea?

Răspuns Câştigător
| Milayaa a răspuns:

Nu cred ca e nevoie, puteti juca fotbal si cu o piatra

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că e nevoie. Majoritatea românilor joacă fotbal încă de mici copii lovind doar la picioare, fără să aibă vreo treabă cu mingea. Deci, cred că ar fi mai bine să-ţi iei cu tine nişte jambiere, apărători şi cârje.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iei și o arunci la coș.

| TheAvenger a răspuns:

Nu,dacă joci forbal îți iei o traistă de carne și o aruci peste gard, că așa se joacă fotbal. O să fie meci tu vs. câinele vecinului.

| Salahadin73 a răspuns:

Neh...poti sa joci fotbal si cu undita

| Lennon a răspuns:

Nah. cred ca e ok daca folositi capul tau. aparent e si el umplut cu aer laughing