| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Bunahappy! Deci am auzit o melodie la radio 21 in care la refren zicea asa: Senorita por favor, Il perfome gio amor... Dar nu e Allexino-senorita.Nu e nici danca bonito nici mamasita. e unamai noua.Canta fata mai mult si oleaca un baiat. Fata canta si refrenu.

Răspuns Câştigător
| myhaelutzza a răspuns:

Am gasit`o Jayssa-Senorita http://www.youtube.com/watch?v=hDxYKnzLhAE&feature=related

3 răspunsuri:
| myhaelutzza a răspuns:

Buna! am auzit`o si eu ieri tot la radio eu am retinut doar senorita por favor si ceva cu esta noche.cred ca e aceeasi care o cauti u. daca afli cum se cheama pls spune`mi si miehappy

| Cherry a răspuns:

Poesia de amortongue

| TzruYonutzCosmyn a răspuns:

Cred cai e asta Narcotic Sound & Christian D - Mamasit