| Ioana1984 a întrebat:

Buna dimineata va rog sa ma ajutati, de vreo saptamana am auzit la radio o melodie jumate araba sau turca si jumatate in engleza, atat am retinut la refren : ciak ciak ciak, sunt innebunita nu stiu unde o pot gasi, daca stiti de care vorbesc va rog sa ma ajutati si pe mine.La revedere.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca te ajuta raspunsul meu dar cred ca sn chik chak chok

3 răspunsuri:
| alexutza697595 a răspuns:

Se numeste shik shak shok de care zice anonimu de jos

| Ioana1984 explică:

Va multumesc la amandoi dar am ascultat si nu e melodia aia, nu reusesc sa o gasesc care e.

| Teddy_6725 a răspuns:

Cum de ai putut sa dai funda la un anonim?thinking