| anonimgirl_5001 a întrebat:

Dorim sa ne infiintam o trupa de dans compusa din 4 fete sin 4 baieti. in pakte nu ne putem hotari ce nume va rog ajutati-ma. Dhau funda

Răspuns Câştigător
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai depinde si ce fel de dansuri dansați
Numele trupei trebuie sa-l alegeti impreuna si sa va orientati la ceva care sa vi se potriveasca. De exemplu, chiar daca va schimbati costumatia in functie de dansuri, va puteti alege o bratara cu un simbol sau sa va desenati pe mana ceva... sa fie semnul vostru. Si in functie de acel ceva va alegeti si un nume. Era doar o parere. Nu stiu

Exotic dreams...sau simplu exotic!

Just us...

Extazy...

Thriller...

Crazy dance...
Dancing-Queens

Love-Dancers

Hotkiss

Hera's

D'arrabels

Rhode (care inseamna trandafir)

Faith's Angels

Kayla

Autumn

Mirabilis

Aimonne

Amor-dulce

Kolhridde

Orah

Big Bounce

Sa-mi spui si mie care din propunerile astea imaginare

Initialele voastre de ex

sutnety 4 fete si va cheama

Andreea

Oana

Marya

Sonya

A. O. M. S

sau baieti Claudiu
Marius
andrei
mihai

C. M. A. M and A. O. M. S

new generation, dance styl, crazy style, color style, rainbow

Fundahee hee?
Please blushing
Prima big grin

3 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Super Crew
8 Crew(eight crew)
4 and 4 Crew(four and four Crew)

Cam atat imi trece prin minte acum.

| robertdulcerau a răspuns:

8 friends." just 8..." Crazzy loops" crazzy dancer..." Error laughing Trax." the box orange pana mea laughing

| Gunit a răspuns:

The B3st