| eu_7204 a întrebat:

Buna sunt Denisa din Bucuresti si fac parte dintr-o trupa de dans si incepe sa se inputineze, tin foare mult la aceasta trupa TRUPA PRIM de aceea vreau sa va pun o intrebare DACA SUNTETI INTERESATI DE CURSURI DE DANS PENTRU MAI MULTE INFORMATII ID: i_love. you96 va multumesc si dorim sa vin si baieti nu doar fete.

3 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Woow.eu am fost animatoare dar foarte putin timp insa mi'ar placea dar cred ca sunt km mare am 18 ani.nuh? astept un raspuns pe hi5'ul meu http://kitty-fitzoasa.hi5.com/......Profile.do un mesaj ceva pup

| dedu a răspuns:

Da esti cam amre pentru trupa noastra imi pare rau dr daca mai ai si alte prietee intersate poti veni

| meli_4845 a răspuns:

Eu nu multumesc dar desi imi place sa dansez.scuze