| AlleLussy a întrebat:

Buna!
Dorim sa ne infiintam o trupa de dans compusa de 3 fete si 3 baieti...
Dansul pe care vrem sal facem. de ex: // Hip-Hop, BreakDans, Dubstep
Si nu ne hotaram sa ne alegem numele de trupa. ma puteti ajuta? de exemplu cv simbol sau orice. ( Scurt si Simplu
pentru cel care imi da cea mai traznita si buna idee dau funda happy

Răspuns Câştigător
| TheClever a răspuns:

Uite cateva din ideile mele "traznite":
Crazy Talents
The Light
The Best
Just For You
Cool Band
The Angels
Eagle Protection
Six Wonders
Masters of Dance
Together Forever
Eu sper ca te-am ajutat... Dar va trebuie sa incercati sa vorbiti intre voi si sa intelegeti ce simtiti in legatura cu ce faceti si ce inseamna pentru voi DANSUL!

1 răspuns:
| Cezar a răspuns:

Luati initiala prenumelui sau numelui de la fiecare, invartiti literele pana ce iese ceva fain, ciudat dar cu sens laughing! Zic si eu!