| Andreea_8973 a întrebat:

Buna dragilor,am o intrebare.si o rugaminteee maree la voi.caut 2 melodii si nu stiu cine le interpreteaza poate ma ajutati voi,deci nu stiu nici ceva versuri doar le-am auzit la acces direct pe fundal unde erau difuzate imagini de la nunta danei savuica...ceva de genul " from stay your love" dar nu sunt sigura ca acestea sunt versurile.iar cealalta melodie tot asa dar se difuza pe alt material tot la acces direct unde se auzea pe fundal cand povestea bianca brad despre fica ei...dar cred ca mai exac in promourile sunt difuzate.le caut de 3 zile si nu gasesc nimicsad va rog daca stie cineva ceva sa imi raspundeti! va multumesc!

1 răspuns:
| Unanonimoarecare123 a răspuns:

Pai daca o mai auzi la radio dar nu ii spune numele melodiei, poti folosi aplicatia : Shazam. Este foarte folositoare. In timp ce este melodia la radio sau tv pornesti aplicatia si iti spune numele melodiei si cine o canta. Sper ca te-am ajutat. happy