| Gipsy a întrebat:

Buna!

Era o melodie in franceza.Am auzzit`o la o fta cand ii suna telefonul. Dar nu mai stiu cum se numeste,+ ca e data si pe posturile U tv si MTV.(Nu e Stromae - Alors on dance )

Deci?

Răspuns Câştigător
| Demoiselle a răspuns:

Cred ca este aceasta:
http://www.youtube.com/watch?v=EowN1QgcyN4
Am dreptate?

7 răspunsuri:
| Gipsy explică:

Bai @LoveStory

| Gipsy explică:

Da @Demoiselle.Ai dreptate. Asta e melodia

| Heytu a răspuns:

Brasco - et alors

alonzo - determine

| Noname_6326 a răspuns:

Normal ca nu e Stromaeu-alors on dancelaughingca ai spus francezalaughing si tu ne spui decat ca ai auzit o melodie care e data pe Utv si MTV.pai crezi ca decat o melodie e in franceza?laughingmai multe detalii, versuri cevawinking

| Noname_6326 a răspuns:

Upsy scuze big grin m-am grabit. da e franceza aia. dar orikum.mai multe detalii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| ๔єเยรร a răspuns:

Sigur asta este!
Indila - Dernière Danse

FUNDA!