| alina_8356 a întrebat:

este cineva de aici care joaca Lady Popular? As vrea si eu sa mai stiu cum pot sa trec la nivelul 3?

Răspuns Câştigător
| Alexa_8596 a răspuns:

Eu stiu, si joc. E putin mai greu.Si iti recomand missbimbo :p Pei te duci la goals si scrie acolo ce faci.:p

Funda:X?

7 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Pai eu am precut de mult de la nivelul 3 dar imi aduc aminte ca trebuie sa obtii 75 IQ ( citind la librarie ), sa cumperi un card de fitness. Te duci la obiective si iti scrie acolo ce trebuie sa faci pentru a trece de nivelul 3.
Sper ca te-am ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami mie contul cati trec eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa trec la nivelul trei alina tu cum poti?

| alina_8356 explică:

Pup happy am ajuns la nivelul 11

| ana123_1802 a răspuns:

Deci te duci la domnisoara mea scoruri si iti scrii acolo ce trebuie sa faci ca sa treci la lv 3 eu sunt la lv 3 si nu pot sal trec pasta

| Hormonica a răspuns:

Simplu: trebuie sa reusesti sa închei cu succes nivelul 2