| Aldea_Ana_Maria_1992 a întrebat:

Buna eu am un telefon nokia201 si nu stiu cum sa trag muzica din calculator pe telefon

Răspuns Câştigător
| EuLuiza a răspuns:

Daca ai cablu de date e ok, daca ai laptop poate ai instalat bluetooth in caz contrar la cele doua, poate cunosti pe cineva care iti poate lua muzica sau cand iti incarci telefonul activeazati extraoptiunea cu internet si downloadeaz.Mult succes(daca ti-a fost de folos vreo varianta pls funda)

1 răspuns:
| AB13 a răspuns:

Daca ai cablu de date! il introduci in pc te va intreba ceva si tu dai stocare in masa! si gata