| Adrian a întrebat:

Buna!
Eu prefer muzica veche.Cand spun muzica veche, ma gandesc la diferite genuri, precum rock‘n’roll, blues, jazz, country, pop, rock, cu multitudinea sa de sub-genuri... Momentan ascult pe repeat melodiile clasice sa le zicem Fever si Feeling Good (cover-uri de Michael Buble).
Stie cineva melodii asemanatoare, care sa fie. "clasice" (impropriu spus, stiu, dar nu am cum altfel sa le zic)?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Buna!
Deci ma exista oameni cu materie cenusie...
Poison-Every rose has its thorn
Lynyrd Skynyrd -Free Bird
Billy Idol-Eeyes whitout a face
Aerosmith-Dream on
Bon Jovi-Livin' on a prayer
Na ca ti-am dat numai rock:))
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| D9THC a răspuns:

Salut

nu stiu sa-ti spun titluri, dar iti pot recomanda un radio online pe care l-am descoperit recent

http://bellyup4blues.com/