| mihaela1414 a întrebat:

Eu si cu prietena mea cea mai buna vrem sa ne facem o trupa, trupa este formata dintr-un pian la care canta ea si o vioara la care cant eu...sau din voce, nu avem nici o idee despre numele care sa il punem trupei, va rog dati-mi idei de nume pentru trupa

Răspuns Câştigător
| denisinho32 a răspuns:

Heart singers

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Inițialele de la prenumele voastre!
Pa, pa.

| iuandfto a răspuns:

Depinde ce muzica vreti sa cantati. Din cate vad vreti muzica clasica(sau asa ceva). Nume sunt multe. Intai ar trebui sa faceti versurile. Pentru mai multe detalii pentru trupa ma gasiti la iuliana_andreuta.

| Alecsandraa97 a răspuns:

Faceti un nume din initialele voastre sau ceva combinat din ce va place happy