| fratiikaramazov a întrebat:

Exista un program cu care sa pot taia unele melodii? De exemplu am o melodie care incepe foarte lent de nici nu se aude si as vrea s-o pun ca sonerie la telefon dar de la secunda 15. Cum pot s-o tai pana acolo? Multumesc funda!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CRISS69TM a răspuns:

Da. exista ceva simplu, un programel cu care poti face ce vrei.sa tai, sa ridici sau sa scazi volumul pieselor.este gratuita varianrta pentru melodiile care au pana in 7 minute.mptrim se numeste.si eu il folosesc si sunt foarte multumit.succes.

| adda_5216 a răspuns:

Eu am mp3cutter poti folosi si audacity :* daca nu te pricepi da`mi un mesaj iti dau id`ul meu si iti tai eu :*

| SunzianaMiccutzicka a răspuns:

O tai eu pentru tine... id-ul meu: cristinamaniu. tania, si da, tot pe audacity.

| Elena_Elisza_1989 a răspuns:

Cine ma ajuta sa tai o melodie pls